2019 Viikko 7v2

 HUOM! Katso punaisella merkityt, listan toisessa versiossa muutama muutos!

Tärkeitä päivämääriä


 
17.02.   Koivistonkylä klo 12-14      
    Luistelu- ja markkinointitapahtuma      
MAANANTAI       Taitoharjoittelu  
11.2 Ha2 14.40-15.30 bS   KSC 16.00-16.45 T
    15.40-16.30 SM-sj + J KSC 16.45-17.15 bS  
  He1 15.15-16.05 aS + N  KSC 17.15-17.45 D, J
    16.05-17.00 SM-n + D + Petra + Leia KSC 17.45-18.15 aS, N
    17.00-17.45 TT + H3 KSC 18.15-18.45 SM 
    17.40-18.30 M + T KSC 16.30-17.15 M + meea
        KSC 17.30-18.15 H1 + H2
        KSC 18.15-19.00 H3
          Fysiot  
        KSC 16.00-16.45 bS
        KSC 16.45-17.30 aS, N
        KSC 17.30-18.15 SM 
        KSC 18.15-19.00 D, J
             
TIISTAI            
12.2 Ha2 14.05-15.25 YT        
    14.35-15.25 D + aS        
    15.25-16.15 SM LOH-Ha2/1 16.25-17.20 SM 
  Te2 15.15-16.05 bS + M    LOH-Te1 16.20-17.10 bS, M
    16.05-17.00 D + aS   LOH-Te1 17.10-18.00 D, aS
    17.00-17.50 J + N LOH-Te1 18.00-18.50 J, N
    18.00-18.55 SM       
    18.55-19.45 H1-2       
             
KESKIVIIKKO   CW,MJ vapaa      
13.2 He2 14.50-15.40 bS + M      
    15.40-16.30 PT-extra      
    16.30-17.20 T-s+o  LOH 17.30-18.20 T-s+o
  Se3 17.45-18.30 LK + T-a TA(Se-ps) 16.10-17.00 M + T-a
    18.30-19.15 H3 + F + O LOH 19.20-20.05 F,O
    19.25-20.15 H1-2 LOH 18.30-19.15 H1-2
    20.15-21.15 vapaa piruettijää TA(Se-ps) 16.10-17.00 M + T-a
        TA(Se-ps) 17.00-18.00 SM 
        TA(Se-ps) 18.00-19.00 N + aS
        TA(Se-ps) 19.00-20.00 J + D
             
TORSTAI     TH vapaa      
14.2 Se2 07.30-08.30 pikkuakatemia      
  Ha2 14.10-14.50 YT        
    14.50-15.40 bS + M  LOH 15.50-16.40 bS, M
    15.40-16.30 D + aS + N LOH 16.40-17.40 D, aS
    16.40-17.30 SM LOH 17.40-18.40 SM 
  Ha3 17.30-18.30 J + N LOH 18.40-19.30 J, N
             
PERJANTAI          
15.2 Ha3 14.30-15.20 D       
    15.10-16.00 SM LOH 16.10-17.15 SM, D
  Se3 14.15-14.55 YT (LT-15.40 asti) TA(Se-ps) 16.00-16.55 bS  
    14.55-15.45 bS + M  TA(Se-ps) 16.55-17.45 H1-2
    15.55-16.45 aS + J + N TA(Se-ps) 17.45-18.35 T-s+o
    16.45-17.30 T + TT(3x) LOH 15.45-16.30 M + T-a
  He2 15.30-16.15 H1-2   (minit kun jäältä ehtii)
             
LAUANTAI          
16.2 He1 08.45-09.30 K+H vapaa piruettijää      
    09.30-10.15 T   LOH (kk) 10.35-11.25 T
    10.15-11.00 TT  LOH (kk) 11.25-12.10 TT
  He1 12.30-13.15 H1 + H2 + H3 LOH (Se-ps) 13.45-14.30 H1-3
    13.15-14.00 F + O LOH (Se-ps) 14.30-15.15 F, O
    14.00-14.45 mega- ja aluefinalistit      
  HeiTa Aluemestaruudet ISU-sarjat      
             
SUNNUNTAI          
17.2 Ha2 10.15-11.05 SM LOH 11.15-12.15 SM 
    11.05-11.55 D + aS + J  LOH 12.05-13.05 D, aS, J
    11.55-12.45 bS + M + meea LOH 12.55-13.55 bS, M+meea
    13.00-13.55 SM1      
    13.50-14.45 SM2 + D      
  Ha3 14.00-14.45 H1 + H2 + H3 (ei fin)      
    14.30-15.15 F + O(3x)      
    15.15-16.00 LK Omenat + lapsi&aik      
    16.00-16.45 LK Piikit       
    16.45-17.30 LK Käänteet      
  HeiTa megafin aS, aluefin bS ja aluesarjat      
             
             
             
  VIIKON 7 ryhmät        
  SM1 SM-sj + Nella ja Viivi      
  SM2 Etta, Helmi, Saana ja Salla      
  bS1 Milana, Siiri, Cecilia, Pinja      
  bS2 Daniela, Elea, Janika, Maija, Nyyti ja Tuuli      
  M Aino, Aliisa, Ella ja Henni      
  T-a Amanda, Elsi, Meriam, Olivia, Pinja, StellaK ja Tylli    
  T-s Kaisla, Linnea, Lulu, Meea, Miisa, PihlaA ja StellaP    
  T-o Anna-Sofia, Enni, PihlaL, Silja, Silva, Tiia ja Veera    

 

viikko7.xlsx

viikko7.pdf






Aamulehden Koovee liite.
Lue lisää...